v u
BOHINJ-ZATOLMIN

VOGEL IN PLANINA RAZOR

Člani Planinskega društva Slovenske Konjice so se v soboto, 28. julija, podali na dvodnevno turo po južnih Bohinjskih gorah. Najbolj zagnana polovica je zagrizla v hrib že v Ribčevem Lazu, medtem ko so ostali še malo uživali v razgledih na jezero in se na izhodišče ture odpeljali z gondolo. Ker so jim bili za petami nevihtni oblaki, so hitro dosegli vrh Vogla ( 1922 m ), od koder so se nato spustili do koče na Planini Razor. 40 planincev si je na prijazni koči spet nabralo moči in v nedeljo zjutraj so pot nadaljevali proti Tolminu, kjer so si ogledali še čudovita Tolminska korita. Izlet so zaključili z namakanjem nog in kopanjem v osvežujoče mrzli reki Tolminki.

A.Tajnikar

PLANINSKI KRUH JE TEŽAK, KOMAJ SMO IZSTOPILI IZ AVTOBUSA, ŽE SE JE PRED NAMI, NIČ HUDEGA SLUTEČIMI, POJAVIL BREG

DA JE BILA NESREČA POPOLNA, SO NAS OGROŽALE TUDI HUDE ČEBELE.

VSI IZMUČENI SMO SI PO DOBRI URI HOJE PRIVOŠČILI PRVI POČITEK

ZGLEDA PA, DA VSI LE NISO BILI TAKO UTRUJENI. KUK FRANC SI JE VZEL MED POČITKOM ČAS IN USTVARIL UNIKATNO REZBARIJO

KER PA NAS BOG NI POSLAL NA SVET, DA BI SAMO HODILI, SMO SE MALO TUDI PELJALI.

TOMAŽ JE ZNAN LJUBITELJ ŽIVALI, ŠE POSEBEJ, KO SO LE TE ZMARINIRANE IN PEČENE.

NA VRHU VOGLA JE VETER ZASTONJ POSKRBEL ZA NAJRAZLIČNEJŠE FRIZURE

NAŠ SLOGAN

LIDIJA IN DARJA SE DOSLEDNO DRŽITA NAŠEGA SLOGANA

TUDI ČRNA ZVERINA NA SLIKI BI LAHKO BILA ČLANICA NAŠEGA DRUŠTVA

SAŠA IMA NAJRAJE TAKE, KI SO ZGORAJ BREZ, SICER PA RADO NI NIČ BOLJŠI, SAMO DA NIMA TAKE SREČE

VODJI IZLETA VLADU, NI IN NI JASNO, KAKO MU JE USPELO TAKO NEOBVLADLJIVO SKUPINO SPLOH PRIPELJATI DO KOČE.

KER JE BILO ČASA DOSTI, SE JE JAN POPOLDAN POVZPEL ŠE NA TRIGLAV

ROŽICA Z ROŽICAMI

JOŽE NAŠ VINSKI SPONZOR, BOG NAJ OHRANI TO NJEGOVO LEPO SPONZORSKO NAVADO

IRENA ODLIČNA IN VRHUNSKA KONZUMENTKA JOŽETOVE SPONZORKE KAPLJICE

SICER PA SI JE IRENA POŽIREK ALI DVA KRVAVO ZASLUŽILA, SAJ JE MORALA PREKLETO HITRO REZATI, ČE JE HOTLA ZADOVOLJIT APETIT MODELOV NA NASLEDNJI SLIKI .

IZVRSTNA DEGUSTATORJA

MIRA IN TOMAŽ, OBA ČLANA NADZORNEGA ODBORA DRUŠTVA, STA NADZAOROVALA TUDI NA IZLETU. EDEN DRUGEMU STA GLEDALA POD PRSTE, KOLIKO JE KDO SPIL.

KOČA, KJER SMO SPALI

KER JE ZA NEKATERE BILA NOČ PREKRATKA, SO SPALI KAR MED POTJO.

JANŠA NAS NIMA RAD

BOG VE KATERA ROŽA

PA ŠE ENA ROŽA, TISTA ZVERINA ZGORAJ JE MENDA ČEBELA.

TOLE PA NI ROŽA, TOLE JE DELNO OLESENELA MIRA

KORITA, PA NE ZA ROŽE

HUDIČEV MOST

SOZABUŠANTKE

TOMAŽ VEDNO POSKRBI, DA SLIKE Z NJIM V KADRU NE IZPADEJPO VULGARNE.

ČE SI JUNAK KOT RAJKO IN SE POŽENEŠ V 9 STOPINJ MRZLO VODO, TI PRIPADAJO...

...VSE ŽENSKE, KI SI JIH IZBEREŠ.

PA ŠE VSI SKUPAJ

NA KONCU PA KONČNO NA ENI SLIKI, ŠE AVTOR FOTK IN KOMENTARTJEV